KURKIME MASAŽĄ KARTU!

III-ASIS ATVIRAS LIETUVOS MASAŽO ČEMPIONATAS

Rėmėjai

PHYTOMER – tai profesionali prancūzų kosmetika jau 50 metų pasitelkianti jūrines biotechnologijas veiksmingos ir švarios kosmetikos kūrimui. Didelis dėmesys skiriamas procedūrų atlikimo technikai, naudojama daug osteopato Pierre Molto sukurtų autorinių masažo metodikų. Visi ingredientai surenkami ir virsta kosmetika pačioje Prancūzijos širdyje – Bretanės regione, vaizdingame Saint Malo miestelyje. Didžiuojamės dideliu veiksmingų masažo priemonių asortimentu ir kviečiame registruotis nuolat vykstantiems nemokamiems mokymams profesionalams svetainėje www.profesionalikosmetika.lt

Naujai atsidariusi masažo studija Guru SPA, kurioje atliekami tiek stiprūs, tiek atpalaiduojantys viso kūno, nugaros, nėščiųjų anticeliulitiniai masažai, masažai dviems. Patogi salono lokacija, ilgos darbo valandos ir itin kvalifikuoti masažuotojai, jaukus ir etiškas aptarnavimas, maloni atmosfera.

„Evergetikon” – tai 100 proc. natūrali ir veiksminga kosmetika įvairaus amžiaus žmonėms, o gamybos laboratorija įsikūrusi Kretos saloje, Skalani vietovėje.

Produktus kompanija kuria nuo 2005 metų, o verslo tikslas gaminiuose apjungti saulės šviesos ir Kretos gamtos dovanas.

Nuoroda į elektroninę parduotuvę.

https://www.evergetikon.lt

Trumpai apie čempionatą

B. Tajupovo masažo mokykla ir Approved world massage council championship organizuoja III-čia Atvirą Lietuvos Masažo Čempionatą.

WMC taryba siekia populiarinti, remti ir didinti tarptautinių masažo konkursų žinomumą, pasitelkdama kruopščiai sukurtus formatus, atrinkdama teisėjus ir nustatydama konkurso pozicionavimą švietimo ir profesinėje sistemoje. Kiekvienas dalyvis turintis masažuotojo kvalifikaciją gaus dovanų WMC narystę, kuri padės praplėsti masažuotojo darbo galimybes.

Būti WMC dalimi didžiulis įvertinimas kiekvienam.

Renginio tikslas – suteikti jauniems ir profesionaliems meistrams galimybę pademonstruoti savo įgūdžius, o auditorijai – geriau susipažinti su SPA masažo technikomis ir išplėsti žinias sveikatos procedūrų srityje.
Lietuvos masažo čempionatas visų pirma yra varžybos, bet kartu ir galimybė masažo terapijos specialistams rasti profesionalų įkvėpimą ir užmegzti ryšius.
Dalyvaudami Lietuvos čempionate, masažuotojai turės galimybę sustiprinti ir tobulinti savo įgūdžius. Kiekvienam dalyviui bus įteiktas diplomas, leidžiantis masažo specialistams vertinti savo veiklą kitu lygiu. O nugalėtojai gaus taurę ir daug vertingų rėmėjų prizų.

kur ir kada?

Žirmūnų gatvė 143, Vilnius
2023-05-06, 10:00 val.

 NOMINACIJOS :

1 – Jauniai. Masažuotojai , kurių profesinė patirtis iki 1metų arba studentai, studijuojantys masažą. Klausos\Regos negalią turintys masažuotojai.
Klasikinis gydomasis kūno masažas. Galima demonstruoti įvairių kūno dalių masažą ,pagal individualų poreikį. (Stuburo, kojų, pečių , rankų.)
Pasirodymų trukmė – 30 min.

2 – Sveikatingumo ( Gydomieji ) . Profesionalai. Masažuotojai  , kurie praktikuoja masažą ilgiau ,nei 1 metai. Klausos\Regos negalią turintys masažuotojai.
(Sportinis, limfodrenažinis, giliųjų audinių, teipavimas….)
Pasirodymų trukmė – 40 min.

3 – Veido masažas. Profesionalai. Masažuotojai  , kurie praktikuoja masažą ilgiau ,nei 1 metai. Klausos\Regos negalią turintys masažuotojai.
(SPA veido masažas, Japoniškas veido masažas, Gua Ša veido masažas, limfodrenažinis veido masažas, Peroralinis miostruktūruojantis veido masažas ir kt.)
Pasirodymų trukmė – 40 min.

4 – Laisvoji programa . Profesionalai. Masažuotojai  , kurie praktikuoja masažą ilgiau ,nei 1 metai. Klausos\Regos negalią turintys masažuotojai.
(Autoriniai masažai, lomi lomi, karštų akmenų, bambuko lazdelių, aromaterapiniai , tailandietiški, ajurvediniai ir kt.)
Pasirodymų trukmė – 40 min.

Edita Gečevska

Lietuvoje žinoma kaip Masažo Meistriškumo Mokyklos įkūrėja ir dėstytoja, veido ir kūno masažų mokytoja, SPA ekspertė ir konsultantė.
Lektorė Edita Gečevska yra baigusi medicinos ir sveikatos studijų krypties kosmetologijos studijų programą ir įgijusi grožio terapijos profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį, taip pat įgijusi tarptautinį Cidesco SPA terapeuto diplomą, masažuotojo kvalifikaciją. Dėstytojavimo veiklą Edita pradėjo nuo 2003 m. „Femina Bona” mokymų centre, vėliau dėstė įmonėje „ISPADO”, mokykloje „Art of Beauty”.
Buvo pirmųjų Baltijos ir pasaulio masažuotojų čempionatų teisėja.

Marey El Hamouly

2021 Tarptautinis geriausio dėstytojo apdovanojimas
 *Tarptautinės Šveicarijos masašo akademijos įkūrėjas ir prezidentas
*Pasaulio masažo tarybos prezidentas
*Sertifikuotas natūralios masažo terapijos ir holistinių terapijų mokytojas (Naujojo Džersio Tarptautinis atvirasis universitetas, JAV)
*Švietimo ir mokymo apdovanojimas – Londonas
*Masažo mokytojas – meistras (SEN FORMAZIONE DI MASSAGIO, Italija)
*Osteopatijos ir manualinės terapijos mokymai – Londonas
*Šveicarijos sveikatos mokykla (ESSR – Akademinė Medicina) – Šveicarija
*Manualinės terapijos technikos Medi-Akademija – Šveicarija
*Esclarmonde sveikatos darinių mokykla – Prancūzija – Šveicarija
*Atskyriamasis masažas – Šveicarija
*Šveicarijos profesionalių masažuotojų federacijos narys
*Pasaulio Alternatyviosios medicinos ir sporto reabilitacijos federacijos narys
*Tailando tradicinės medicinos asociacijos narys
*Olimpinės Sporto lyderių akademijos narys
*Tailando tradicinės medicinos draugijos sąjungos narys

Karina Mikailova

Masažo salono Guru Spa įkūrėja, Guru Spa cosmetics kūrėja, masažo mokytoja ir masažuotojų mentorė. Kuriu online mokymus masažuotojams

Constantine Berman

Gydytojas naturopatas, masažuotojas, gydomųjų ir estetinių masažo technikų dėstytojas. Masažo praktika nuo 1993 m. Dėstymo patirtis – nuo 1997 m.

Lidija Leonienė

Pasaulinės masažo federacijos (World massage federation) sertifikuota masažo terapeutė, PMC „Žirmūnai” masažuotojo profesijos mokytoja, įvairių konferencijų, čempionatų, tarptautinių projektų dalyvė. Veda teorinius bei praktinius mokymus.

Andrius Jovaišas

įvairių masažo stilių ir būdų (sportinio, tailandietiško, švediško/klasikinio, miofascijinio, taškinio, segmentinio ir kt.) masažo terapeutas ir masažo profesijos mokytojas.
Sportinio masažo diplomas įgytas prestižinėje Londono Sportinio Masažo Mokykloje (LSSM), kurios sportinio ir gydomojo masažo kvalifikacija yra aukščiausia Didžiojoje Britanijoje. Šios mokyklos dėstytojai – žymus savo srities specialistai, vienas iš kurių mokyklos įkūrėjas ir sportinio masažo pionierius Didžiojoje Britanijoje – Mel Cash, išleidęs ne vieną knygą apie sportinį masažą.
Po jos baigimo, Andrius įsidarbino Londono masažo klinikoje, kurioje savo išmoktas žinias panaudojo praktikoje, dirbdamas su sportininkais ir padedamas jiems reabilituotis po jų patirtų traumų ir negalavimų.
2014 metus Andrius Jovaišas praleido Tailande, kur įgyjo tailandietiško masažo mokytojo diplomą. Gyvendamas Tailande Andrius taip pat išmoko rytietiškos masažo filosofijos. Masažas tai daugiau, nei masažo technika, būdai, metodai, žinios apie kūną ir jo funkcijas. Svarbiausia nepamiršti, kad dirbama su žmogumi, o ne tik su kūnų ant kurio atliekamas masažas. Taip pat Andriui teko mokintis iš tokių kūno terapijos specialistų, kaip Thomas Myers “Anatomy Trains” autorius. kūrimo autorius. UAB Ambix LT – SPA verslo ekspertas.

Jurgita Brazauskaitė

Sveikatingumo studija šeimai „Lakšmė” įkūrėja.
Praktikuojanti profesionali kūno masažo specialistė.
Kineziterapeutė. Papildomos ir alternatyvios medicinos magistrantė (KU).
2016m. Europos masažo čempionato nugalėtoja.
Veda kūno masažo mokymus.
Masažo veiklos ir masažo specialistų konsultantė/koordinatorė. seminarų konferencijų dalyvė.
 1. Čempionato dalyviu gali tapti studentas, švietimo įstaigų absolventas ar praktikuojantis masažuotojas / estetikas / kosmetika
 2. Registracija vykdoma internetu www.masazocempionatas.lt.
 3. Dalyvis, pateikęs negalią patvirtinančių dokumentų kopijas, čempionate dalyvauja NEMOKAMAI.
 4. Dalyvių išvaizda turi atitikti profesinius standartus (plaukai tvarkingai susegti, kad neuždengtų veido, nagai trumpi ir be ryškaus manikiūro, saikingas makiažas).
 1. Batai turi būti uždari. Naudoti leidžiama patogi sportinė ar medicininė avalynė.
 2. Čempionato dalyviams neleidžiama:
  1. dėvėti papuošalus ant kaklo, dekoltė ir rankų,
  2. segėti kabančius auskarus (išskyrus “vinukus”).
 3. Dalyviams bus skiriama po 15 minučių pasiruošimui, įrengimui ir
  išmontavimui kiekvieno varžybų turo pradžioje ir pabaigoje.
 4. Kiekvienas dalyvis turi turėti modelį savo masažui.
 5. Modeliais gali būti vyrai ir moterys, vyresni nei 18 metų, kuriems nebus šalutinio (pavojingo sveikatai) poveikio atliekamai procedūrai.
 6. Nominacijos „Veido masažas“ dalyvio modelis turėtų būti be makiažo.
 7. Tailando jogos masažo ir panašių masažo stilių metu neleidžiama avėti batų.
 8. Modelio išvaizda turi atitikti estetinius čempionato reikalavimus. Modelio odos būklė turėtų būti be odos ligų, nepažeistas odos vientisumas, be didelių pigmentinių dėmių, karpų, uždegiminių procesų ir kt. Modelis negali kalbėti masažo procedūros metu. Atsakomybė už modelio pasirinkimą ir jo sveikatą tenka čempionato dalyviui.
 9. Visi modeliai turi būti apsirengę  taip, kad matytųsi tik ta sritis, kuri yra
  masažuojama. Visada turi būti išlaikytas modelio kuklumas.
  Neleidžiama demonstruoti nuogumo.
 10. Visi dalyviai ir jų modeliai gali būti filmuojami ir (arba) fotografuojami
  rinkodaros tikslais ir naudoti socialinės žiniasklaidos platformose per
  konkursa ir ateityje.
 11. Dalyviai patys turi pasirūpinti vienkartiniais: kelnaitės kepurėlės ir t.t., pledais, rankšluosčiais  ir visa kita jiem masažui reikalinga atributika
 12. Dalyvis pats pasirenka reikiamą įrangą ir medžiagas pasirinktai nominacijai. Kiekvienas dalyvis turi teisę pareklamuoti savo rėmėjus arba darbdavį  parodant logotipą.
 13. Jokios chiropraktikos, osteopatijos ar sąnarių manipuliacijos technikos neleidžiamos pervaržybų metu.
 14. Visi dalyviai privalo išvalyti ir sutvarkyti savo darbo vietą ir
  išmesti visas šiukšles po kiekvienos kategorijos varžybų.

„Masažo namai” kiekvienam čempionato dalyviams, suteiks pasirodymui : kušetę, volelį, staliuką, nominacijai „Veido masažas” kėdutę, (kitiems dalyviams kėdutę pagal pageidavimą.)

Diskvalifikacija ir pašalinimas

Pažeidimai, dėl kurių tam tikri asmenys gali būti diskvalifikuoti ir pašalinti:

 1. Bet koks jausmingo / seksualinio pobūdžio masažas bus nedelsiant diskvalifikuojamasir pašalinimas iš čempionato.
 2. Griežti dalyvio saugos taisyklių pažeidimai, galintys pakenkti modelio sveikatai.
 3. Neteisingas elgesys ar veiksmai, kenkiantys  čempionato interesams.
 4. Apsvaigimas nuo alkoholio arba kitų psihotropinių medžiagų ar jų naudojimas renginio metu.

 

Bet kuris dalyvis, pašalintas ar diskvalifikuotas arbitražo komisijos sprendimu, praranda bet kokią teisę gauti čempionato apdovanojimus. 

Akimirkos

Nugalėtojai

Nominacija ” Juniai „
🥇GINTARĖ ALEKSYNAITĖ
🥈LAURA ČEPULYTĖ
🥉MANTAS JAKEVIČIUS
SVEIKINIMAI!!!💥🏆
Nominacija ” Gydomasis masažas „
🥇LIUTAURAS ZUBĖ
🥈DMITRIJ ŽEMČIUGOV
🥉LINA VILIENĖ
SVEIKINIMAI!!!💥🏆
Nominacija ” Laisvoji programa „
🥇ŠACHNOZARA CHUSAINOVA
🥈GRETA BAUBLYTĖ
🥉GODA KINDURYTĖ
SVEIKINIMAI!!!💥🏆
Scroll to Top