KURKIME MASAŽĄ KARTU!

TARPTAUTINIS ATVIRAS MASAŽO ČEMPIONATAS LIETUVOJE

Renginio tikslas - suteikti jauniems ir profesionaliems meistrams galimybę pademonstruoti savo įgūdžius, o žiūrovams - geriau susipažinti su SPA masažo technikomis ir praplėsti savo žinias sveikatinimo procedūrų srityje.

"2024 m. tarptautinį masažo čempionatą remia WMC - tarptautinių masažo terapijos lyderių kolektyvas. (WMC taryba siekia skatinti, remti ir didinti tarptautinių masažo varžybų žinomumą, kruopščiai kurdama jų formatus, parinkdama teisėjus ir pozicionuodama varžybas švietimo ir profesinėje sistemoje. Savo veikla ir propagavimu Taryba siekia keisti tarptautinius masažo praktikos, švietimo ir kokybės užtikrinimo standartus. Būdami pasaulinė organizacija, mes puoselėjame lygybę, įvairovę ir įtrauktį, pripažįstame profesionalumą tiek savo asmeniniame darbe, tiek organizuojamuose konkursuose). Kiekvienas dalyvis, įgijęs masažo kvalifikaciją, gaus dovanų WMC narystę, padėsiančią plėsti masažuotojo darbo galimybes, buvimas WMC nariu yra didelis pripažinimas kiekvienam.

Nominacijos

1 – JAUNIAI
Masažo terapeutai, turintys mažiau nei 1 metų profesinės patirties, arba masažo specialybės studentai. Masažo terapeutai, turintys klausos ir regos sutrikimų.
Klasikinis medicininis kūno masažas. Galima pademonstruoti įvairių kūno dalių masažą pagal individualius poreikius (stuburo, kojų, pečių, rankų).
Trukmė – 35 min.

2 – SVEIKAGTINGUMO (MEDICININIS)
Specialistai, masažo specialistai, praktikuojantys masažą ilgiau nei 1 metus. Masažo terapeutai, turintys klausos ir kalbos sutrikimų.
(Sportinis, limfodrenažinis, giliųjų audinių, teipavimo).
Trukmė – 45 min.

3 – VEIDO MASAŽAS
Specialistai, masažo terapeutai, praktikuojantys masažą ilgiau nei 1 metus. Masažuotojai, turintys klausos ir kalbos sutrikimų.
(SPA veido masažas, japoniškas veido masažas, Gua Sha veido masažas, limfodrenažinis veido masažas, burnos miostruktūrinis veido masažas ir kt.)
Trukmė – 40 min.

4 – LAISVOJI PROGRAMA
Specialistai, masažuotojai, kurie masažu užsiima ilgiau nei 1 metus. Masažuotojai, turintys klausos ir regos sutrikimų.
(Autorinis masažas, lomi lomi, karštų akmenų, bambukinių lazdelių, aromaterapinis, thai, ajurvedinis ir kt.)
Trukmė – 45 min.

5 – SVEIKATINGUMO STILIAUS MASAŽAS
Masažo terapeutai, praktikuojantys masažą ilgiau nei 1 metus. Masažuotojai, turintys klausos ir kalbos sutrikimų.
(SPA stiliaus masažas, Lomi Lomi, aromaterapija, kūno modeliavimas, karštųjų akmenų, taurės ir kt.)
Trukmė: Trukmė 45 min.

Scroll to Top