KURKIME MASAŽĄ KARTU!

II-ASIS ATVIRAS LIETUVOS MASAŽO ČEMPIONATAS

Čempionato rėmėjaiČempionato Arbitrai

Lietuvos aklųjų ir silpnaregių medikų draugijos LASMEDA pirmininkė. Per 10 metų masažuotojos patirties laikotarpį visapusiškai susipažinusi su šia profesiją. Masažo paslaugas teikusi tiek medicininės reabilitacijos komandoje Respublikinės Šiaulių ligoninės ambulatorinės reabilitacijos centre ir reabilitacijos centre GEMMA, tiek ir licencijuotose pavienes masažo paslaugas teikiančiose privataus sektoriaus įstaigose: UAB „Masažo klinika”, UAB „Gydomojo masažo centras”. Taip pat išbandė ir masažo praktiką pagal fizinės gerovės užtikrinimo veiklą grožio salone. Džiaugiasi turėjusi galimybę pasidalinti žiniomis ir patirtimi būdama masažo profesijos mokytoja profesinio mokymo centre Žirmūnai. Šiuo metu dirba masažuotoja UAB „Masažo miestas”, įmonėje turinčioje asmens sveikatos priežiūros įstaigų licenciją masažo paslaugoms teikti. Išsilavinimas – masažuotojo profesinė kvalifikacija; Sveikatingumo ir grožio verslo bakalauro laipsnis; šiuo metu studijuoja Sveikatos politikos ir vadybos magistrą. Nuolat tobulina ir gilina žinias bei įgūdžius masažo ir sveikatos priežiūros srityse.

Reabilitacijos medicinos sesuo, masažuotoja, neuroedukatorė, WMC ( Pasaulinės Masažo Tarybos) atstovė Lietuvai, Tarptautinių Masažo Čempionatų laureatė ir teisėja, „Tarptautinės Holistinio masažo Mokyklos” įkūrėja ir masažo mentorė. Darbo patirtis – 26 m.

Bendrasavininkė ir sertifikuota masažo mokyklos“Est Master“ dėstytoja. Mokykla įkurta 2008 m. Turi sertifikatą – Oicial Certificate Masage teacher Education Rusijos ir Europos vadovaujantis masažo specialisto Enrika Garsija technikos „Hiro masažas“ (Ispanija). Dėstymo stažas 10 metų,pagal specialybę dirba daugiau nei 20 metų. Dėstyoja baigusi Šiaurės medicinos universitetą- reabilitacijios specialybę. Papildomai studijavo Barselonoje manualinės terapijos institute „INMASTER“ pas Enrike Garsija- ispaniškos hiromasažo įkūrėją. Natalija Maslova yra viena populiariausių dėstytojų Rusijoje bei Europoje. Patenka į top šeši pirmaujančių dėstytojų masažo metodikų tarptautiniame lygyje TSF versijoje. Regioninių Rusijos ir tarptautinių masažo ir pirčių čempionatų teisėja. Veido masažo «Wakai kao» (jaunas veidas)metodo autorė.

Diplomuota masažuotoja, kosmetikė, Lietuvos masažuotojų asociacijos vadovė ir valdybos pirmininkė, Beauty PROF įkūrėja ir dėstytoja, masažo profesijos mokytoja Art of Beauty mokykloje. Grožio srityje dirba nuo 2006 m., nuo 2011 m. užsiima privačia praktika nuosavoje studijoje, drab sritys – masažai, estetinės ir aparatinės veido ir kūno procedūros.

Pasaulinės masažo federacijos (World massage federation) sertifikuota masažo terapeutė, PMC „Žirmūnai” masažuotojo profesijos mokytoja, įvairių konferencijų, čempionatų, tarptautinių projektų dalyvė. Veda teorinius bei praktinius mokymus. Masažo Namų lektorė.

Ilgametis masažo profesijos mokytojas, įvairių masažo būdų ir
metodų masažo terapeutas, papildomosios ir alternatyviosios medicinos magistrantas (KU, reabilitacijos krypties sveikatos mokslų magistras)

Profesionali masažo meistrė, kineziterapeutė. Įvairių konferencijų bei čempionatų dalyvė, laureatė ir lektorė. Autorinių seminarų dėstytoja, licenzijuota KOBIDO namų Japoniško veido masažo meistrė, Japoniško terapinio veido masažo metodikos kūrėja vedanti mokymus Europoje ir Azijoje.

Trumpai apie Čempionatą

UAB Masažo namai ir B. Tajupovo masažo mokykla organizavo

Atvirą Lietuvos Masažo Čempionatą, kuris įvyko 2022  kovo 26 d.

„II-ĄJĮ ATVIRĄ LIETUVOS MASAŽO ČEMPIONATĄ” palaiko „WMC”-tarptautinių masažo terapijos lyderių kolektyvas. (WMC taryba siekia populiarinti, remti ir didinti tarptautinių masažo konkursų žinomumą, pasitelkdama kruopščiai sukurtus formatus, atrinkdama teisėjus ir nustatydama konkurso pozicionavimą švietimo ir profesinėje sistemoje. Tarybos darbu ir propagavimu siekiame pakeisti tarptautinius masažo praktikos, mokymo ir kokybės užtikrinimo standartus. Kaip pasaulinė organizacija, mes švenčiame lygybę, įvairovę ir įtrauktį bei pripažįstame profesionalumą tiek savo asmeniniame darbe, tiek organizuojamuose konkursuose.) Kiekvienas dalyvis turintis masažuotojo kvalifikaciją gaus dovanų WMC narystę,kuri padės praplėsti masažuotojo darbo galimybes, būti WMC dalimi didžiulis įvertinimas kiekvienam.

Renginio tikslas – suteikti jauniems ir profesionaliems meistrams galimybę pademonstruoti savo įgūdžius, o auditorijai – geriau susipažinti su SPA masažo technikomis ir išplėsti žinias sveikatos procedūrų srityje.

Lietuvos masažo čempionatas visų pirma yra varžybos, bet kartu ir galimybė masažo terapijos specialistams rasti profesionalų įkvėpimą ir užmegzti ryšius.
Dalyvaudami Lietuvos čempionate, masažuotojai turės galimybę sustiprinti ir tobulinti savo įgūdžius. Kiekvienam dalyviui bus įteiktas diplomas, leidžiantis masažo specialistams vertinti savo veiklą kitu lygiu, o nugalėtojai gaus taurę ir daug vertingų rėmėjų prizų.

Klasikinis – gydomasis (sveikatinimo) masažas.

KATEGORIJOS :
☑️– Jauniai. Masažuotojai ,kineziterapeutai , kurių profesinė patirtis iki 1metų arba studentai, studijuojantys masažą. Klausos\Regos negalią turintys masažuotojai , kineziterapeutai.
II ☑️– Profesionalai. Masažuotojai , kineziterapeutai , kurie praktikuoja masažą ilgiau ,nei 1 metai. Klausos\Regos negalią turintys masažuotojai , kineziterapeutai.

NOMINACIJOS.
1—Klasikinis gydomasis kūno masažas. Galima demonstruoti įvairių kūno dalių masažą ,pagal individualų poreikį. T.y. Stuburo, kojų, pečių juostos\rankų.
2 – Klasikinis veido masažas.
Pasirodymo trukmė – 30 min.

Wellness ( sveikatingumo) masažas.

KATEGORIJOS :
☑️– Jauniai. Masažuotojai , kineziterapeutai ,kurių profesinė patirtis iki 1 metų arba studentai, studijuojantys masažą.
Klausos \Regos negalią turintys masažuotojai , kineziterapeutai.
II☑️– Profesionalai. Masažuotojai ,kineziterapeutai , kurie praktikuoja masažą ilgiau , nei 1metai.
Klausos \Regos negalią turintys masažuotojai , kineziterapeutai.

NOMINACIJOS :
1 – Europietiška tradicija. (Švediško masažo sistema, Hiromasažas, autorinės masažo metodikos \sistemos).
2 – Rytų tradicija. (Tailandietiški, ajurvediniai, kinų, Ma-Uri, Lomi-Lomi ir Pėdų masažas).
3 – Veido masažai.
Pasirodymų trukmė – 40 min.

Nugalėtojai

Klasikinis kūno masažas ( Jauniai )

Klasikinis veido masažas ( Jauniai )

Veido masažas ( profesionalai )

Europietiška tradicija ( profesionalai )

Akimirkos

Vertinimo kriterijai

KLASIKA .vertinimo KRITERIJAI. ( pasirodymo laikas – 30 min.)

  • Estetika, higiena, masažo kultūra. ( Estetika – vertinama kokia masažuotojo išvaizda. T.y. apranga, avalynė, šukuosena, makiažas, papuošalai. Higiena – vertinama , ar laikosi nustatytų higienos normų. Masažo kultūra – vertinama profesinis etiketas. Kaip bendraujama su pacientu\ klientu . Ar pakankamai dėmesingas , empatiškas?)
  • Masažuotojo ergonomika. ( Vertinama masažuotojo darbo ergonomika. Kaip ir ar juda darbo metu( dinamiškai , statiškai)? Koks pasiriktas masažo kušetės aukštis ? Ar pakankamai ir teisingai naudoja savo kūno svorį? )
  • Paciento \ kliento ergonomika. ( Vertinama , ar teisinga paciento \ kliento ergonomika ,siekiant užsibrėžto tikslo).
  • Glostymo technika. ( atlikimo technika, būdų įvairovė, kryptys, gylys, tempas.)
  • Trynimo technika. ( atlikimo technika, būdų įvairovė ,kryptys, gylis, tempas.)
  • Maigymo technika. ( atlikimo technika, būdų įvairovė, kryptys, gylis, tempas.)
  • Vibracijų technikos. ( atlikimo technika , būdų įvairovė, kryptys, gylis, tempas.)
  • Masažo technikų junginių metodiškumas .( technikų eiliškumas, tempo, gylio, krypčių derinimas, atsižvelgiant į anatominius ir fiziologinius kliento\paciento ypatumus.)
  • Laiko limitas.( Vertinama ,kaip planuojamas masažo laikas, atsižvelgiant į kiekvieną techniką. Ar pilnai ir efektingai išnaudojo pasirodymui skirtą laiką, siekiant atskleisti metodikos esmę).
  • Meistriškumo testas.(TAIKOMAS TIK PROFESIONALŲ KATEGORIJOJE.) (Vertinama ,kaip užbaigiamas masažas, netikėtai sustabdžius laiką arba pratęsus jį penkiomis minutėmis. Apie pasirodymo laiko pakeitimą , teisėjų komisija dalyvius informuoja, einant 23 pasirodymo minutei.)

Vertinimas vyksta , remiantis 10 –bale vertinimo skale..

Maksimalus balų skaičius: JAUNIAI -90 balų, PROFESIONALAI – 100 balų.

SVEIKATINGUMO MASAŽŲ vertinimo KRITERIJAI. ( pasirodymo laikas -40 min.)

1 – Metodikos pavadinimas , aprašymas (10 balų). (Vertinama metodikos aprašymo tikslumas, aiškumas ,konkretumas. Ar nurodytos masažo technikos, metodikų šaltiniai, autorystės ,kuriomis remiantis , bus siekiama užsibrėžto tikslo? Metodikos aprašymo apimtis – maksimaliai vienas A4 formato lapas.)

2 –  Masažuotojo ergonomika. ( 10 balų).( Vertinama , kaip teisingai masažuotojas išnaudoja savo kūną, kaip juda darbo metu?(Dinamiškai, statiškai. Kokios  judėjimo kryptys, atsižvelgiant į atliekamas masažo technikas, koks tempas?).

3 – Kliento ergonomika. (10 balų). ( Vertinama kliento padėtis, masažo metu. Ar naudojami papildomi voleliai, pagalvėlės, siekiant specifinių kūno padėčių , pagal užsibrėžtus masažo tikslus. Ar masažo metu ,masažuotojas reikiamai reaguoja į kliento kūno padėčių pokyčius , anatominius kūno ypatumus ir t.t. Ar pasirinktas tinkamas modelis, siekiant atskleisti masažo metodikos esmę?)

4 – Teorijos ir praktikos atitikimas. – ( 20 balų). (Vertinama , ar atliekamas masažas atitinka metodikos teorinį aprašymą? Kaip tiksliai , teisingai atliktos išvardintos masažo technikos, jų jungimo kombinacijos \metodikos , ar laikomasi fiziologiją atitinkančių masažo  krypčių , tempo?).

5 – Komercinis patrauklumas. ( 15 balų) . ( Vertinamas realus šios masažo metodikos aktualumas ir  pritaikymas gyvenime. Taip pat  masažo \  SPA ritualo \procedūros išbaigtumas, atlikimo estetika , kultūra , masažuotojo estetinė profesionali išvaizda , atitinkanti pasirinktą masažo kategoriją.).

6 – Laiko limitas. ( vertinama, ar tikslingai buvo planuojamas pasirodymo laikas , siekiant atskleisti masažo \ procedūros \SPA ritualo esmę?)( 5 balai).

7 – Meistriškumo testas.(TAIKOMAS TIK PROFESIONALŲ KATEGORIJOJE.) – (10 balų). (Vertinama ,kaip užbaigiamas masažas, netikėtai sustabdžius laiką arba pratęsus jį penkiomis minutėmis. Apie pasirodymo laiko pakeitimą , teisėjų komisija dalyvius informuoja, einant 33 pasirodymo minutei.)

VISO galimų balų suma: JAUNIAI – 70 balų. PROFESIOMALAI -80 balų.

Scroll to Top